Doskonałe wyniki przy niewielkim nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
spory rezultat treningów
najlepsza wartość środków
przypływ mocy oraz odporności
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w działu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją chęć oraz wielkość mięśniową. Więc najbardziej funkcjonalny i mocny produkt dostępny dla wszystkiego, kto chce zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najlepsze rezultaty sportów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie został na ochrony Twojego testosteronu. Znaczy to same korzyści. Sprawdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie mocy i siły jeszcze wcale nie istniałoby naprawdę popularne oraz bliskie. Będziesz uważał pewność, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wraz z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrobienia Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty sportów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na zdolność i wpadnij na następujący poziom ćwiczeń. Kimera toż poważniejsza skala i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, opracowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zdobądź to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dodatnio na produkty treningów. Zwiększ sprawność fizyczną choćby o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej konkurencji natomiast bądź zdecydowany do kolejnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to dodatkowo zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najdrobniejszym szczególe. Nie będziesz stanowił żadnych wątpliwości jak stosować suplementy, co spożywać także jak ćwiczyć, by poprawić organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Wyniki będą zauważalne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )