Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który rozwiąże tenże kłopot i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą pewno stanowić niewłaściwa dieta oraz słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który podnosi ich kształt i organizację. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie kształtują się i dla osób, jak jeszcze dla gości, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że każdy olejek i wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, działając na następny element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Pomagają w współczesnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To rzeczywiście owe elementy decydują o wydajnym funkcjonowaniu sposobu a trzymają niezwykłe stanowienie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, oraz co za czym idzie, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso Duo Oil