Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z powszechnych elementów wzmacniających, które kryją się w tamtym serum sprawiają, iż tylko po pierwszej aplikacji widać i odczuwać różnicę. To duża formuła, która przechowuje się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w właściwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skupionych spośród nimi zalet. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, sok z nasion róży dostarcza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed złym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co jest niezbyty dowód iż warto wykorzystać z plusów tego suplementu osobiście.

Vivese Senso Duo Oil 2

Pro-Engine Ultra

Revitalum Mind

Vivese Senso Duo Shampoo