Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj smutki, niezadowolenia i nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest drinkom z najekonomiczniejszych a bardzo praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma charakterystyczną symbolikę: czerń odpycha zło i zmartwienia, biel wzmacnia szczęście oraz gromadzi pozytywną energię.

Świeca grana jest ręcznie z własnego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz ekstraktami z niezwykle bogatych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału konieczna istnieje i odpowiednia formuła, która była grana już w starożytności; to jedyne zaklęcie ochronne, które planuje strzec przed negatywną energią z zewnątrz, niebezpieczeństwami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia ma życie wielowymiarowe. Nie tylko strzeże przed złem i oczyszcza, lecz i unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa ważną wagę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha oraz odprężenia umysłu, co we nowym świecie jest wyjątkowo trudne. Natomiast sam proces odprawiania rytuału wymaga tylko kilku przygotowań: właściwego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, jakie mogłyby rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy należy wyłącznie skoncentrować się na celu, który chcemy osiągnąć dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

Kankusta Duo

KneeActive Plus