Moda powszechna

Spora ilość kobiet ma znaczne kompleksy na punkcie swojej tuszy – często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, lecz nie ma najmniejszego sensu ściemniać – całkiem często realia są takie, że istotnie kobiety mają o kilka kilogramów za dużo. Na całe szczęście istnieją bardzo fajne rozwiązania, które to spowodują, iż można wyglądać sporo szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach szczupłe kobiety przez źle dopasowane ubrania mogą wyglądać na dużo cięższe niźli naprawdę. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez dwóch zdań ubrania muszą być jednokolorowe – naturalnie nikt nie twierdzi, że odpadają najróżniejsze odcienie tego samego koloru, nie należy przesadzać, w tej kwestii panuje wolność wyboru. Oprócz tego niech barwa naszego wdzianka podkreśli naszą karnację, wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie i beżowa bluzka? To kiepskie połączenie, które nie dość, iż wygląda mało atrakcyjnie nawet na chudej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów i falban. Jeśli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra i mocno rozbudowana klatka piersiowa, należałoby nałożyć szeroką spódnicę, do tego top z dekoltem – w tzw. literę V. W bardzo wielu przypadkach panie chcą ukryć brzuch, i nie tylko jeżeli są w ciąży. W tym celu należy nałożyć spódnicę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Choć ostatnimi czasy panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakowoż jeśli któraś z kobiet chciałaby je ukryć, powinna zakładać spodnie poniżej naturalnej talii, oczywiście mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i oprócz tego szpilki – nie są komfortowe, ale przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilogramów lżej.