Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj w miejsce jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty wykazują, iż faceci, którzy pokonują pieszo każdego dnia trzy kilometry, mają o połowę mniej problemów z erekcją w porównaniu cialis do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie tylko wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba na starcie robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby otrzymać widzialną różnicę szybko i w nieskomplikowany sposób. Potocznie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, iż zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem istnienia nietrwałego, jednakże niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do członka. Nigdy nie czułeś małego drżenia tam na dole w czasie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu i uwalnianiu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za leniucha.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój członek jest w większości wypadków wyczerpany. Musi zregenerować siły. Z tej przyczyny niezmiernie istotne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas odpowiedniego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój członek jest potencja zdrowy i gotowy znowu do użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla twardej i zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest wielce istotny.