Wszystko o potencji

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Seks, który zwykle sprawia przyjemność, czasami może być dla faceta bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą zamienić przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych pięć demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, levitra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wymienione choroby można leczyć farmakologicznie, najczęściej lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Są też domowe metody leczenia niektórych z nich.

Podobno wszyscy faceci lubią stosunki seksualne, lecz tych parę dolegliwości może doprowadzić do tego, że twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach usuwania ich, jeśli już cię dopadną.

Infekcja dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez zarazki, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część infekcji dróg moczowych rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz levitra z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują infekcje, w większości wypadków znajdują się w jelicie grubym i są też w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeżeli konsumujesz zbyt mało płynów, albo jeśli cierpisz na cukrzycę. Powiększenie gruczołów prostaty lub kamienie nerkowe także zwiększają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.