Dziewięć sposobów na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka wypróbowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i towarzyszki satysfakcja z seksu była dużo większa.

Prezentuje kilka prostych rad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wyzwalać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone w USA potwierdzają, że kontakt fizyczny aktywizuje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Efekt jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może zwiększyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 procent – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słońca obniża ilość melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i apetyt na seks. Światło z solarium też tak działa.
3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i troskliwy. Zauważyli oni, iż filmy romantyczne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 procent. Największym twoim kłopotem będzie znalezienie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i erekcje są nadzorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy zajdzie tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka napływa więcej krwi.

5. Spożywaj sok z owocu granatu
Codziennie wypijaj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, levitra
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego sprawia, że całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii skutecznie wzmaga transport krwi do penisa – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej żenujące niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli facet je zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Zatem wskazane jest włączyć do diety dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do członka. Pewne badanie udowodniło, że już 2 papierosy mogą sprawić, iż wzwody będą bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych negatywnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra zel